monstertyres Reifengebrauchte Reifen monstertyres Export gebrauchte Reifen second hand tires Reifenentsorgung pneus d'ocassion Exportgebruikte banden billig Gebrachtreifen used tyres weltweiter Reifenexport Import opony uzywane
Gebrauchtreifen Entsorgung und Export

monstertyres jest punktem odbioru używanych opon w Niemczech i eksporterem na całym świecie.

monstertyres.com jest punktem odbioru opon, który oferuje usługi dla handlarzów, warsztatów i garażów. Organizujemy odbior wszystkich rodzajów opon używanych, opon złomowych, opon nadających sie do ponownego przetworzenia i eksportujemy ich na całym swiecie.

Nasza filozofia: Sprawiedliwość, żyć i pozwalać żyć.

Nasza siedziba znajduje się w tym budynku.

Jeśli nasi klienci dostarczają dobre opony, cena za odbiór zużytych opon będzie tania. Im gorzej jest jakość opon, tym więcej muszą nasi klienci zapłacic za serwis odbióru opon.(patrz na “Usunięcie” w menu). W ten sposób żaden z naszych dostawców nie musi płacić za słabą jakość opon innych dostawców. I na odwrót, za opony s dobrym bieżnikiem otrzymują dostawcy od nas niskie ceny. Ewentualnie klient sam decyduje ile on płaci za odbior opon używanych.




Nasze główne biuro znajduje śię w “TechnologiePark” w Kolonii

Główne biuro przedsiębiorstwa znajduie się wygodnie w “TechnologiePark” w Koloni, NRW. “TechnologiePark” leży po lewey stronie Renu w dzielnicy Braunsfeld i środkowo w tak zwanym “centrum ekonomicznym zachodnim”. Objazd autostradny Kolonii znajduje się w odległości około 3 km główną drogą do głównych miast i regionów Europy Zachodniej. Centra ekonomiczne sąsiednich krajów Belgii, Hoalndyi i Luksemburgu są w odległości 200 km. Czas lotu do metropolij Europy Zachodniej jak na przykład Londyn, Paryż, Madryt albo Rzym jest osiągalny w 1,5 i 2,5 godziny. Dobre połączenie TechnologieParku z lotniskiem w Köln/Bonn (20 minut) i Düsseldorf (30 minut) zwiększa kontakty z klientami. Ponadto Kolonia leży na skrzyżowaniu linij kolejowych Europy Zachodniej i ma dobre połączenie do większości europejskich metroplij (IC, ICE, Thalys). Z Renem ma Kolonia dostęp do najwięcej wydajnych dróg wodnych Europejskich i połączenie do portu morskiego przy Morzy Północnym.

Więcej niż 15 Lat Eckehard Wolf, założyciel firmy, należy do osób dobrze poinformowanych w tej dziedzine industrialnej. monstertyres.com oznacza know-how, pewność i elastyczne rozwiazania.

Nasz skład opon uzywanych znajduje się w Bergsich Gladbach

Panoramaansicht, Lager in Bergisch Gladbach

Nasz zakład doświadczalny i skład znajdują się w Bergisch Gladbach, w przedmeściu Kolonii z zachodniej strony. Zachowujemy tutaj wszystkie rodzai opon uzywanych, które można znaleść v menu Cennik. Zwykle w dzień nasz skład jest zamknęty. Otwieramy go wieczorem, kiedy nasze cieżarówki dostarczają opony. Państwo dostanią adres naszego składu po tem, jak zaprosimy Państwo obejrzeć opony. Dlatego Państwo muszą się umówić z naszym biurom głównym.

Podtrzymujemy przedsiębiorców raspoczynających swoją działność

Der Inhaber - Herr Wolf
 

monstertyres.com jest zarejestrejowanym znakiem handlowym. W przyszłości liczni posiadaczy licencji będą korzystać z naszego doświadczenia w handlu oponami używanymi i usunięciu opon złomowych.Nasze powodzenie polega na tym, że tradycja i innowacja stale znajdują się w równowagi. zacznij iść swoją drogą sukzesowa do nezależności z monstertyres.com! Skontaktuj się z nami dla więcej informacji o naszych licencjach i jak ich dostać.